0
K pokladně

Racio lky mléčnokakaové

60 g
Běžná cena
28,90 Kč 481,67 Kč/kg

Značka: Racio

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Raciolky, rýžové minichlebíčky s mléčnokakaovou polevou, původem z České republiky. Jedná se o pufovaný výrobek značky Racio.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

O výrobci

Racio patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a mezi nejznámější české značky zdravé výživy. Vyrábí nejenom vlastní pufované cereální výrobky různých příchutí a kvalit (jako bio, cosher i fair trade), ale zároveň na český trh dodává tradiční knäckebroty skandinávského i německého typu, holandské toasty a další položky trvanlivého pečiva a cereálií.

Zajímavost

Pufování je proces zpracování potravin, při němž se surovina připravuje v pečícím stroji, kde v důsledku tlaku a vysoké teploty dojde k odpaření její vlhkosti, nabobtnání zrn a jejich vytvarování podle využitých forem. Typicky tak bývá zpracována například rýže, kukuřice, nebo pšenice. V důsledku takové přípravy zrna mění pouze svůj tvar, ale zachovávají si všechny podstatné živiny.

Adresa dodavatele

RACIO, s.r.o., Národních hrdinů 3146 / 22B, 690 02 Břeclav, Czech Republic

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Rýže 50 %, mléčno kakaová poleva 50 % (cukr, rostlinný tuk (palmojádrový, palmový, shea), sušená syrovátka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 7 %, sušené mléko 3,5 %, emulgátor (sójový lecitin), aroma).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1946 kJ
Energetická hodnota 465 kcal
Tuky 18.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16.2 g
Sacharidy 67.3 g
Z toho cukry 27.4 g
Vláknina 2.7 g
Bílkoviny 5.2 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003789