0
K pokladně

Racio Cornies Kukuřičné s hořkou čokoládou

75 g
Běžná cena
26,90 Kč 358,67 Kč/kg

Značka: Racio

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Extra křehké kukuřičné chlebíčky Cornies s hořkou čokoládou. Jedná se o pufovaný výrobek.

Produkt nese značku Racio a je původem z České republiky.

O výrobci

Racio patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a mezi nejznámější české značky zdravé výživy. Vyrábí nejenom vlastní pufované cereální výrobky různých příchutí a kvalit (jako bio, cosher i fair trade), ale zároveň na český trh dodává tradiční knäckebroty skandinávského i německého typu, holandské toasty a další položky trvanlivého pečiva a cereálií.

Zajímavost

Pufování je proces zpracování potravin, při němž se surovina připravuje v pečícím stroji, kde v důsledku tlaku a vysoké teploty dojde k odpaření její vlhkosti, nabobtnání zrn a jejich vytvarování podle využitých forem. Typicky tak bývá zpracována například rýže, kukuřice, nebo pšenice. V důsledku takové přípravy zrna mění pouze svůj tvar, ale zachovávají si všechny podstatné živiny.

Adresa dodavatele

RACIO, s.r.o., Národních hrdinů 3146 / 22B, 690 02 Břeclav, Czech Republic

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hořká čokoláda 55 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma), kukuřice 45 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2004 kJ
Energetická hodnota 478 kcal
Tuky 22.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13.8 g
Sacharidy 59.3 g
Z toho cukry 23.6 g
Vláknina 6.4 g
Bílkoviny 6.8 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003784