0
K pokladně

Chodura Dušená šunka se sníženým obsahem soli nejvyšší jakosti (93% masa)

100 g
Běžná cena
38,90 Kč 389,00 Kč/kg

Značka: Chodura

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vepřová šunka se sníženým obsahem soli, krájená , balena v ochranné atmosféře.

Obsah masa 93%.

O značce

Značka Chodura je symbolem uzenářského mistrovství a smyslu pro kvalitu. Jejím posláním je přinášet zákazníkům originální speciality výjimečných kvalit pro skutečné gurmánské zážitky. Tak, jako tomu bylo již téměř před sto lety. V současnosti společnost Beskydské uzeniny zaujímá významné místo mezi středně velkými zpracovateli masa a výrobci masných výrobků v ČR. Hlavním sídlem společnosti je Frýdek-Místek, kde se nachází výrobní závod společně s administrativním zázemím. Moderní logistické centrum, ze kterého jsou výrobky distribuovány zákazníkům, se nahází v nedalekých Fryčovicích. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0° – 7°C.
Název a adresa výrobce
Beskydské uzeniny, a.s., Příborská 520, 73826, Frýdek-Místek
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso (min. 93%), pitná voda, jedlá sůl (1,6%), dextróza, stabilizátory (di a trifosforečnany), antioxidant (askorban sodný), regulátor kyselosti (chlorid draselný), konzervant (dusitan sodný), extrakty koření, přírodní aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 406 kJ
Energetická hodnota 96 kcal
Tuky 2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.3 g
Bílkoviny 19 g
Sůl 1.6 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 90 - 94%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1038298