0
K pokladně

Budvar 33 Ležák světlé pivo, plech 6x500ml

3 l
Běžná cena
154,90 Kč 51,63 Kč/l
Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Budvar 33 je hořký. A podle toho jsme mu dali i jméno. Má totiž právě 33 jednotek hořkosti, a to především díky českému chmelu Agnus, který patří k jedné z nejvíce hořkých odrůd vůbec. 33 je zajímavá i sladem Crystal Light, který se používá především do svrchně kvašených piv. Díky tomu, že jsme se ho nebáli přidat do typického českého ležáku, získalo naše pivo zajímavou barvu a chuťovou uhlazenost.

Tentokrát v praktickém balení po 6 kusech. 

O VÝROBCI 

Budějovický Budvar je největší pivovar v České republice, který je stále v českých rukou. Jako národní pivovar patří navíc tak trochu nám všem, každému Čechovi. I vám.

Pivovar si zakládá na kvalitě svého piva. Všechna piva vaří pouze v Českých Budějovicích, z kvalitních surovin a nechává je zrát (ležet) v pivovarských ležáckých tancích. Dělá tak dobré jméno celému pivovarskému řemeslu nejen v České republice, ale i ve světě, kam exportuje přes 1,2milionů hektolitrů ročně – nejvíce ze všech českých značek.

 

Dochází k změně formy balení - z plastové folie na papír - bude dodáno dle skladové zásoby. 

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v temnu a chladu.
Název a adresa výrobce
Budějovický Budvar, n.p., K. Světlé 512/4, 370 04 České Budějovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, JEČNÉ SLADY, chmel.

Obsah alkoholu
4,6 %

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Barva světlé

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1038036