0
K pokladně

Fine Life Těsto listové rolované, mražené

300 g
Běžná cena
31,90 Kč 106,33 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kvalitní listové těsto. Ihned a snadno připravené k pečení, ideální k přípravě sladkých i slaných závinů a dalšího pečiva.

Doporučení

S kupovaným listovým těstem si ušetříte při domácím pečení čas, navíc nemusíte slevovat na kvalitě ani chuti. Z jednoduchých receptů můžete vyzkoušet listové těsto s párečky, sladkou baklavu, tyčinky z těsta dochucené kmínem či mákem. Tu vytvoříte tak, že budete několik vrstev těsta prokládat ořechy, sladkým sirupem a medem.

 

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole.

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Název a adresa výrobce:

MELITES, spol. s r.o., MEDLOV ČP.269, UNIČOV, 783 91

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší. Uchování u spotřebitele: mraznička (*) - 6°C: 1 týden, mraznička (**) -12°C: 1 měsíc, mraznička (***) - 18 °C: Minimální trvanlivost do: Po rozmrazení znovu nezmrazujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 287 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 287 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka, rostlinný margarín (rostlinný tuk palmový, pitná voda, rostlinný olej řepkový, emulgátory: slunečnicový lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, jedlá sůl, aroma, barvivo: karoteny), pitná voda, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), PŠENIČNÝ škrob, sušené deaktivované droždí. MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1603 kJ
Energetická hodnota 385 kcal
Tuky 26 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
Sacharidy 33 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 4.7 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1037717