0
K pokladně

Natura Želatina v prášku kuchyňská čirá

20 g
Akční cena 17,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
27,90 Kč 1 395,00 Kč/kg

Značka: Natura

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Čirá kuchyňská želatina v přášku.

Návod na použití:
Přivedeme k varu 150 ml vody, odstavíme a za stálého míchání vsypeme obsah sáčku.
Po rozpuštění želatiny přilijeme 400-450ml studené vody a tímto roztok želatiny získá optimální teplotu pro další použití (var poškozuje rosol)

Náš tip:
Ještě vlažný a tekutý roztok želatiny ochutíme a smícháme s požadovanou surovinou dle povahy hotového pokrmu. Takto připravené zeleninové a masové aspiky, huspeniny, tlačenky a další studené pokrmy. Studeným roztokem želatiny můžeme také zalít ovocný řez či dort. Pokrmy necháme vždy vychladnout min. 1-2 hodiny v chladničce.

O ZNAČCE

Sortiment výrobků  pod značkou NATURA představuje široký výběr potravinářských škrobů, cukrů, sypkých směsí pro přípravu hotových pokrmů, želatiny, aj. Výrobky z produkce naší společnosti jsou charakteristické nejen svou vysokou kvalitou, což dokazuje udělení národní značky KLASA pro 12 výrobků, snadnou a rychlou přípravou, ale též přijatelnou cenou. Uvědomujeme si potřeby rychle měnícího a vyvíjejícího se trhu a průběžně sortiment našich produktů inovujeme a rozšiřujeme.

Skladovací podmínky
Uchovejte v chladu a suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
Dr. Oetker, spol. s r.o., Americká 2335, 27201 Kladno, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedlá vepřová želatina ( obsahuje antioxidant oxid siřičitý). Může obsahovat stopy mléka. Země původu 1) Belgie, 2) Německo

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1500 kJ
Energetická hodnota 358 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 88 g
Sůl 0.16 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003689