0
K pokladně

Hamé ovocná svačinka Broskev, jablko

100 g
Doporučená cena
19,90 Kč
16,90 Kč 169,00 Kč/kg

Značka: Hamé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Dětská ovocná kapsička značky Hamé je ideální svačinkou pro vaše děti. Praktická kapsička vhodná na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Zdravá svačinka s vitamínem C.

Můžete ji podávat od ukončeného 4. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. 

Příprava

Podávejte při pokojové teplotě. Dokud dítě neumí jíst samo, vymáčkněte kaši na lžičku nebo do misky. 

O Hamé

Hamé je osvědčenou českou potravinářskou společností, která vyrábí širokou škálu produktů již po několik desetiletí. Mezi výrobky, které s úspěchem vyváží již po léta i do dalších zemí světa, patří i kojenecké výživy. První ovocné druhy kojeneckých výživ (s jablky, s jahodami, s meruňkami a s broskví) byly na trh zavedeny již v roce 1998. V současné době je pod značkou Hamánek vyráběna bohatá škála ovocných, zeleninových i masozeleninových kojeneckých výživ a nápojů. Tento sortiment je rok od roku neustále rozšiřován a doplňován o druhy, které jsou v souladu s celosvětovými výživovými trendy prosazovanými u malých dětí. 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 0-30 °C.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 294 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 294 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

85 % ovoce (jablka 60 %, broskve 25 %), fruktózo-glukózový sirup, modifikovaný kukuřičný škrob, voda, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 355 kJ
Energetická hodnota 84 kcal
Tuky 0.1 g
Sacharidy 19.6 g
Z toho cukry 15.9 g
Bílkoviny 0.3 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1037224