0
K pokladně

Shelma bezobilné dušené filetky výběr z masa a ryb 12x85g

1.02 kg
Původní cena
194,90 Kč
96,90 Kč 95,00 Kč/kg

Značka: Shelma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Superprémiové kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Bez obilovin. S lososem a spirulinou v omáčce / s treskou a spirulinou v omáčce / bohaté na hovězí s rajčaty a bylinkami v omáčce / bohaté na kuřecí s rajčaty a bylinkami v omáčce.

•S lososem/ treskou/ hovězím/ kuřecím - až 88 % produktů živočišného původu ve filetkách, filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu.
•Se spirulinou pro podporu iminuty/ s rajčaty a bylinkami jako přírodními zdroji antioxidantů.
•S prebiotickou vlákninou inulinem pro podporu dobrého trávení, který se přirozeně nachází například v kořenu čekanky, pro podporu optimálního trávení a vyváženou střevní mikroflóru
•Bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv.
•Vhodné i pro sterilizované kočky.
•Dobrý zrak a správná funkce srdce - s esenciální aminokyselinou taurinem, který je velmi důležitý pro podporu zraku a správné funkce srdce.
•Silné a zdravé kosti a zuby - s vitamínem D3 pro silné a zdravé kosti a zuby.

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do dvou dnů.
Název a adresa výrobce
Partner in Pet Food CZ s.r.o., Praha 13, Stodůlky, Bucharova 1423/6, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuřecí s rajčaty a bylinkami: maso a výrobky živočišného původu (88 % ve filetkách*, z toho 40,6 % kuřecí), zeleniny (0,45 % sušených rajčat jako ekvivalent 4 % rajčat), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), bylinky 0,05 % (0,025 % tymián, 0,025 % petržel). *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu Hovězí s rajčaty a bylinkami: maso a výrobky živočišného původu (88 % ve filetkách*, z toho 40,6 % hovězí), zeleniny (0,45 % sušených rajčat jako ekvivalent 4 % rajčat), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), bylinky 0,05 % (0,025 % rozmarýn, 0,025 % tymián). *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu Lososem se spirulinou: maso a výrobky živočišného původu (74 % ve filetkách*), ryby a vedlejší výrobky z ryb (14 % losos ve filetkách*), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), spirulina 0,05 %. *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu Treska se spirulinou: maso a výrobky živočišného původu (74 % ve filetkách*), ryby a vedlejší výrobky z ryb (14 % treska ve filetkách*), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), spirulina 0,05 %. *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1037202