Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Kotányi Bazalka drhnutá

9 g
Běžná cena
22,90 Kč 2 544,44 Kč/kg

Značka: Kotányi

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Šetrné zpracování a pečlivé třídění je klíčem k zachování výborné chuti a vůně Kotányi bazalky. Bazalka je díky svému aroma připomínajícímu hřebíček, pepř a mátu nepostradatelná ve středomořské kuchyni. Sušená zvláště šetrným způsobem obsahuje Kotányi bazalka mnoho éterických olejů, jejichž aroma a chuť se uvolní při přípravě pokrmů.

O výrobci

Kotányi představuje svět koření, jeho rozmanitostí, chutí a vůní už od roku 1881. Léta zkušeností ve výběru půdy, odrůd a pěstování bylin dávají zákazníkům pocítit zázračnou sílu těchto surovin. S Kotányi je vaření kreativní a nezapomenutelné.

Doporučení

Hodí se pro přípravu italské kuchyně. Vyladí chuť rajčat, zelné polévky, salátů, ryb, pečené husy nebo kachny. Stejně tak se hodí do špenátu, pikantních omáček, zvěřiny a paštik. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. 
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
bazalka

Alergeny

Lepek Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003586