0
K pokladně

Metro Chef Klobásky grilovací 16x50g

800 g
Běžná cena
199,90 Kč 249,88 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Bílé grilovací klobásky z vepřového masa patří na každou správnou grilovací akci. Jemně kořeněné klobásky jsou vynikající ugrilované s čerstvým pečivem a omáčkami. Pro zvýraznění chuti zkuste při grilování použít ke klobáskám čerstvý rozmarýn.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +1°C do +5°C / Skladujte pri teplote od +1°C do +4°C. (SK)
Název a adresa výrobce
Kostelecké uzeniny a.s., Č.P. 60, KOSTELEC, 588 61
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 92%, pitná voda, jedlá sůl, antioxidant erythorban sodný, stabilizátor E451, koření a extrakty koření. Plněno do skopového střívka. MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1161 kJ
Energetická hodnota 276 kcal
Tuky 25 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 7.9 g
Sacharidy 1 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 1.7 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1036309