0
K pokladně

Bonduelle Mexická směs

170 g
Běžná cena
39,90 Kč 234,71 Kč/kg

Značka: Bonduelle

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Zeleninová směs je inspirovaná Mexikem.

Je v mírně slaném nálevu, sterilovaná, vakuovaná.

Tato směs dodá barvu všem salátům. 

DOPORUČENÍ
Kukuřice chutná skvěle v bramborovém či těstovinovém salátu, zapékaných pokrmech, v polévkách, ale i samotná. Výborně se hodí jako ozdoba slavnostních mís.

BONDUELLE
V Bonduelle věříme, že musíme být průkopníky v inovativních a vhodných řešeních v otázce lepšího stravování s respektem k naší planetě a zajištění kvality života budoucích generací. Již 165 let spolupracujeme s našimi obchodními partnery na vývoji moderní rostlinné produkce ohleduplné vůči vodním zdrojům, ovzduší, půdě a půdnímu podloží.

      

Jsme tedy odhodlanými zastánci efektivního, ekologického, chytrého a solidárního zemědělského průmyslu zaměřeného na zdravé, bezpečné, udržitelné a dostupné stravování. Naším závazkem je inovovat celý proces rostlinné výroby, která začíná na poli a končí na talíři, a společně tak vytvářet lepší budoucnost prostřednictvím rostlinné stravy. To je totiž naše přesvědčení: příroda je naše budoucnost.

      

 

Hmotnost pevného podílu
135
Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 3 - 30 °C. Po otevření skladujte v chladničce (4 °C) a spotřebujte do 48 hodin.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Směs zeleniny: cukrová kukuřice v zrnech (55%), hrášek (nekalibrovaný, 32%), červená paprika krájená (13%), Nálev: pitná voda, jedlá sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 244 kJ
Energetická hodnota 58 kcal
Tuky 0.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 7.5 g
Z toho cukry 3 g
Vláknina 4.1 g
Bílkoviny 3.4 g
Sůl 0.57 g

Hmotnost a rozměry

Hmotnost pevného podílu 135

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003518