0
K pokladně

Bonduelle Bon menu Mexicana

430 g
Běžná cena
69,90 Kč 162,56 Kč/kg

Značka: Bonduelle

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Červené fazole s kukuřicí v pikantní omáčce.

DOPORUČENÍ
Fazole v chilli omáčce nesmí chybět na žádné grilovací párty. Výborné jsou ale i s volským okem nebo klobáskou k pozdní snídani.

Inspirujte se a upečtě si košíky plněné chilli con carne ZDE

O BONDUELLE
V Bonduelle věříme, že musíme být průkopníky v inovativních a vhodných řešeních v otázce lepšího stravování s respektem k naší planetě a zajištění kvality života budoucích generací. Již 165 let spolupracujeme s našimi obchodními partnery na vývoji moderní rostlinné produkce ohleduplné vůči vodním zdrojům, ovzduší, půdě a půdnímu podloží.

 

     

 

Jsme tedy odhodlanými zastánci efektivního, ekologického, chytrého a solidárního zemědělského průmyslu zaměřeného na zdravé, bezpečné, udržitelné a dostupné stravování. Naším závazkem je inovovat celý proces rostlinné výroby, která začíná na poli a končí na talíři, a společně tak vytvářet lepší budoucnost prostřednictvím rostlinné stravy. To je totiž naše přesvědčení: příroda je naše budoucnost.

 

     

 

 

Hmotnost pevného podílu
0.43
Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 3 - 30 °C. Po otevření skladujte v chladničce (4 °C) a spotřebujte do 48 hodin.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, červené fazole (28%), cukrová kukuřice zrna (14%), rajský protlak (6%), cukr, slunečnicový olej, jedlá sůl, dehydratovaná cibule, modifikovaný kukuřičný škrob, česnek, koření (0,3%), byliny. Zeleninový výrobek pálivý. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 450 kJ
Energetická hodnota 107 kcal
Tuky 2.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 14.7 g
Z toho cukry 6.6 g
Vláknina 3.5 g
Bílkoviny 4 g
Sůl 1.1 g

Hmotnost a rozměry

Hmotnost pevného podílu 0.43

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003515