0
K pokladně

Cech Kozomín Mělněné maso mix (35% tuku)

cca 2 kg
Běžná cena
359,80 Kč 179,90 Kč/kg

Značka: Cech Kozomín

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Cech Kozomín Mělněné maso mix (35% tuku).

Ideální směs na karbanátky, sekanou, masové kuličky do omáčky. Poslouží také do rizota, boloňské omáčky nebo musaky. Díky vyššímu podílu tuku maso nebude vysušené. K mělněnému masu se mohou přidávat přísady, které zaručí delší trvanlivost, než má maso mleté, takže se nemusíte bát, že pokud ho nestihnete všehno hned spotřebovat, zkazí se.

Maso vlastní výroby

Kvalita. Čerstvost. Dohledatelnost původu. Profesionální zpracování. To je naše vlastní výroba masa v Kozomíně. Šest dní v týdnu zásobujeme všechny prodejny MAKRO, pečlivě kontrolujeme kvalitativní standardy a spolupracujeme jen s prověřenými dodavateli.

O značce

Značka CECH Kozomín byla vytvořena exkluzivně přímo pro společnost MAKRO a její vlastní výrobu masa v Kozomíně. Je zárukou kvality a v široké nabídce najdete například sekané maso, vinnou klobásu podle tradiční receptury a maso přímo na burgery. To vše bez přidaných surovin a konzervantů.

Skladovací podmínky
Skladování při teplotách 0-5°C.
Název a adresa výrobce
INT SUP VAS MEAT, KOZOMIN, KOZOMIN, 277 45
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 59 %, hovězí maso 38,5%, regulátor kyselosti: mléčnan draselný. Obsah tuku nižší než 35%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1372 kJ
Energetická hodnota 332 kcal
Tuky 30 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 16 g
Sůl 0.28 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1034816