0
K pokladně

Corega Power max Fixační krém pro zubní náhrady

40 g
Běžná cena
164,90 Kč 4 122,50 Kč/kg

Značka: Corega

Země původu:
Irsko
Popis produktu

Fixační krém bez příchuti pro pevné uchycení zubní náhrady.

Corega MAX Upevnění + Utěsnění bezpečně kryje povrch zubní náhrady a poskytuje tak ochranu před pronikáním potravin a celodenní pevnou fixaci. Přesná tryska usnadňuje aplikaci a umožňuje použití správného množství přípravku kolem okraje protézy, čímž vznikne utěsnění po celém obvodu.

Neobsahuje zinek.

Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Použití

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné.

Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

O značce

COREGA nabízí produkty péče o zubní náhrady zaměřené na zvýšení pohodlí a správnou hygienu dutiny ústní u lidí, kteří nosí úplné nebo částečné zubní náhrady.

Řada fixačních krémů na zubní náhrady je navržena tak, aby zajistila, pomocí pevného držení po celý den, přilnutí Vaší zubní náhrady a zvýšení pohodlí při jejím nošení. Tím pomáhá zvyšovat důvěru a jistotu nezbytnou pro bezstarostný život.

COREGA čistící tablety na zubní náhrady jsou určeny k tomu, aby udržovaly Vaši zubní náhradu čistou a svěží každý den.

Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

 

Adresa dodavatele
ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o., Steinerova 604, 149 00 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, Cellulose Gum, Paraffinum Liquidum.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1034280