0
K pokladně

Adriana Makaróny semolinové těstoviny

500 g
Akční cena 26,90 Kč
od 4 ks
39,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
47,90 Kč 95,80 Kč/kg

Značka: Adriana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Adriana těstoviny ze 100% semoliny jsou garancí nejvyšší možné kvality. Jedná se o speciální tvrdou pšenici, která zaručuje, že se těstoviny nerozvaří a ani neslepí. Můžete si tak naplno vychutnat oblíbené těstovinové recepty.

O výrobci

Těstoviny Adriana razí heslo, že jídlo by mělo znamenat víc, než jen zahnat hlad. Protože nedbá pouze na kvalitu a chuť, ale i styl, nabízí pět řad oblíbených, moderních i zajímavých těstovin. Celkem můžete vyzkoušet různorodost 19 tvarů.

Doporučení

Makarony jsou výborné na tisíc způsobů, recept se sýrem a rajčaty zvládne každý. Osmahněte mouku na 40 g rozehřátého másla a za stálého míchání přilijte mléko. V omáčce pak roztavíme 100 g sýra a dochutíme. Rajčata si připravte na osminky, cuketu na plátky. Střídavě navrstvěte makarony a zeleninu do zapékací formy vymazané máslem. Potom zalijte omáčkou a posypte strouhaným sýrem. Pečeme 30 minut při 200 °C.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při relativní vlhkosti do 75 %.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka semolina z tvrdé pšenice. Může obsahovat stopy vajec.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1490 kJ
Sacharidy 69.3 g
Bílkoviny 12.7 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003306