0
K pokladně

It´s Natural BIO Skořice mletá

15 g
Akční cena 17,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
29,90 Kč 1 993,33 Kč/kg

Značka: It´s Natural

Země původu:
Srí Lanka
Popis produktu

Skořice je jedno z nejstarších koření na světě. Je to jediné koření, které získáváme z kůry rostliny. Skořice získává svoji přirozeně jemně pikatní chuť po semletí. Vyznačuje se také příjemně, nasládlou chutí. Díky svoji lahodnosti a jemnosti je vhodná pro širokou škálu jídel, jak slaných, tak i sladkých. 

Ideální do:
- jehněčího masa
- sladkých brambor
- kávy
- čokolády
- svařeného vína

O ZNAČCE
Koření It‘s Natural tvoří pouze certifikované bio suroviny. A proč jsme vybrali právě bio suroviny? Je to z respektu k přírodě, z respektu k její harmonii. Při výrobě biopotravin musí být splněna řada požadavků, jejichž cílem je zachování přírodního bohatství a půdní úrodnosti. Ekologičtí zemědělci mohou v procesu pěstování plodin využít pouze přírodní prostředky a metody. Používají jen bio osivo, veškeré geneticky modifikované organismy jsou zakázány. Celý proces výroby, skladování a zpracování bio produktů je pravidelně kontrolován nezávislými organizacemi. Základním principem podnikání ekologických zemědělců je kvalita a starost o přírodu je tím nejdůležitějším cílem. Díky tomu máme jistotu, že Vám nabízíme jen to nejlepší bio koření.

Adresa dodavatele
Pěkný - Unimex s.r.o.,Trojanova 16, 120 00 Praha 2, Česká republika
Skladovací podmínky
Na suchém a temném místě v neporušených obalech.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Skořice mletá. Výrobek může obsahovat: obiloviny obsahující lepek, vejce, mléko (včetně laktózy), sóju, hořčici, celer, arašídy a sezam.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1033342