0
K pokladně

It´s Natural BIO Česnek sušený

15 g
Běžná cena
31,90 Kč 2 126,67 Kč/kg

Značka: It´s Natural

Země původu:
Čína
Popis produktu

Česnek je velice ceněným kořením, které má speciální místo v české kuchyni. Důležitý je také v jídlech středomořské kuchyně. Dává intenzivní chuť a aroma. Je nepostradatelný pro přípravu masa. Přidává nezaměnitelnou chuť sladkovodním rybám, jehněčímu a skopovému masu.

Využívá se pro přípravu jak studených, tak i teplých jídel - je vhodný na vaření, pečení i grilování. Pro zpestření chutě jej můžeme dodat do octa nebo olivového oleje.

Ideální do:
- masa
- marinád
- salátů
- ryb

O ZNAČCE
Koření It‘s Natural tvoří pouze certifikované bio suroviny. A proč jsme vybrali právě bio suroviny? Je to z respektu k přírodě, z respektu k její harmonii. Při výrobě biopotravin musí být splněna řada požadavků, jejichž cílem je zachování přírodního bohatství a půdní úrodnosti. Ekologičtí zemědělci mohou v procesu pěstování plodin využít pouze přírodní prostředky a metody. Používají jen bio osivo, veškeré geneticky modifikované organismy jsou zakázány. Celý proces výroby, skladování a zpracování bio produktů je pravidelně kontrolován nezávislými organizacemi. Základním principem podnikání ekologických zemědělců je kvalita a starost o přírodu je tím nejdůležitějším cílem. Díky tomu máme jistotu, že Vám nabízíme jen to nejlepší bio koření.

Adresa dodavatele
Pěkný - Unimex s.r.o.,Trojanova 16, 120 00 Praha 2, Česká republika
Skladovací podmínky
Na suchém a temném místě v neporušených obalech.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Česnek sušený. Výrobek může obsahovat: obiloviny obsahující lepek, vejce, mléko (včetně laktózy), sóju, hořčici, celer, arašídy a sezam.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1033337