0
K pokladně

Heffron Original (38%)

700 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
429,90 Kč 614,14 Kč/l

Značka: Heffron

Země původu:
Panama

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Na počest všech legionářů, kteří prokázali neuvěřitelnou statečnost a odhodlání v boji za svobodu a spravedlnost, jsme vyrobili speciální produkt - rum Heffron.

Je pojmenován podle poslední lodi, který vezla legionáře z Vladivostoku přes Panamu až do Evropy. Jeho základem je kvalitní panamský rum, který odkazuje na dlouhé putování českých legionářů přes Tichý a Atlantský oceán a právě i tuto středoamerickou zemi.

Historie

Kořeny rumu Heffron sahají do panamské destilerie v Las Cabras de Pesé.

Duchovním otcem je master blender Francisco Fernández, přezdívaný „Don Pancho“.

S výrobou rumů má více než 50 letou zkušenost. Svoji kariéru započal na Kubě v 60. letech, kde se jako ředitel nápojového průmyslu podílel na zlepšeních, která jsou dnes užívána jako standardní. Od 90. let žije Don Pancho v Panamě, kde vytváří ty nejlepší rumy světa.

O výrobci 

Fungujeme již od roku 1518 a jsme nejstarší palírna v Evropě pokračující v prostějovské tradici a využívající znalostí a zkušeností získaných za téměř 500 let výroby lihovin. Již od roku 1518 jsme pokračovateli úspěšné výroby alkoholických nápojů v Česku a ctíme závazek v této tradici Palírny U Zeleného stromu pokračovat. Známe dobře trendy chování spotřebitelů a příležitosti konzumace alkoholických nápojů. Přinášíme radost všem a po celém světě naplňujeme potřeby a hodnoty životního stylu konzumentů.

Jsme přímým nástupcem českých likérek KB likér a Starorežná Prostějov (2011 – 2016 GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries a.s.). Navazujeme tak na bohatou tradici obou předních českých tradičních výrobců lihovin. Do výrobního portfolia firmy patří značky jako Stará myslivecká, BLEND 42 VODKA, Hanácká vodka, Starorežná, Vaječný sen, Royal, pravé ovocné destiláty Palírna U Zeleného stromu a další značky a produkty, kterých je celkem více než stovka.

 

 Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, při pokojové teplotě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Třtinový destilát, třtinový cukr, barvivo: karamel.

Obsah alkoholu
38,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1033231