0
K pokladně

Gillette Mach3 Extra Comfort gel

200 ml
Běžná cena
114,90 Kč 574,50 Kč/l

Značka: Gillette

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Zažijte výraznější pohodlí s komplexem Mach3 Complete Defense zabraňujícím podráždění při holení lépe, než dokážou pěny na holení Mach3. 

Gel na holení Gillette Mach3 Extra Comfort vytváří bohatou zklidňující pěnu, která pomáhá v pokožce skvěle zachovávat vlhkost (v porovnání s ostatními gely na holení Mach3). Vícevrstvé zvlhčení zajišťuje úžasný skluz holicího strojku po pokožce, optimalizované ochlazující složení pokožku osvěžuje. 

Dopřejte si s gelem na holení Gillette Mach3 Extra Comfort pohodlí.​

O výrobci

Gillette je obchodní značkou společnosti Procter&Gamble která ji používá pro své holicí systémy, patřící mezi produkty pro osobní hygienu. Protože je na trhu spotřebního zboží velká konkurence, spoléhá P&G především na špičkovou kvalitu svých výrobků spolu se zachováním nejnižších nákladů. V České republice má své technické centrum v Rakovníku, založeno bylo v roce 2007 a je zodpovědné za vývoj a implementaci nových technologií ve výrobních závodech ve střední a východní Evropě, na Středním východě a v Africe. 


 

Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o. Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5-25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Menthol, PEG-90M, BHT, PEG-23M, Myristic Acid, Lauric Acid, Silica, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42053, CI 42090.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032981