0
K pokladně

Chilly Delicate ubrousky pro intimní hygienu

12 ks
Běžná cena
62,90 Kč 5,24 Kč/ks

Značka: Chilly

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Intimní ubrousky Chilly Delicate si díky praktickému balení vždy zachovají svěžest a vlhkost, jsou diskrétním společníkem, kterého si můžete v kabelce vzít kamkoli vždy sebou, ať už jste na cestách, v práci nebo dovolené. Díky přírodním složkám Aloe a Hamamelis a novému jemnějšímu tkanivu zabezpečí nejen intimní ochranu, ale také jemnost a citlivost v každém okamžiku dne.

Mají pH5, jsou hypoalergenní a klinicky testovány.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.


O výrobci

Značka Chilly nabízí šetrnou intimní hygienu vytvářenou speciálně pro ženy.  Do rozmanitého sortimentu patří především mycí gely a vlhčené ubrousky. Prvotřídní výrobky, které respektují kyselé pH intimních partií a obsahují řadu přírodních látek, udělaly ze značky jednoho z lídrů na italském trhu. Přípravky Chilly vyrábí italská společnost Bolton Group.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě
Název a adresa výrobce
BOLTON CZECHIA, spol. s r. o., ŠTĚTKOVA 1638/18, PRAHA, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, PEG-40 hydrogenated castor oil, polysorbate 20, menthol, parfum, lactic acid, citronellyl methylcrotonate, 2-methyl 5-cyclohexylpentanol, phenoxyethanol, sodium benzoate

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032837