0
K pokladně

Chilly Fresh ubrousky pro intimní hygienu

12 ks
Běžná cena
59,90 Kč 4,99 Kč/ks

Značka: Chilly

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Ubrousky pro intimní partie 'Chilly Gel Pocket' vám dodají sebevědomí, budete se cítit svěží a opečovaná. Perfektní mimo domov a na cestách, pokud chcete při své intimní hygieně cítit intenzivní svěžest.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.
 

O značce

Značka Chilly nabízí šetrnou intimní hygienu vytvářenou speciálně pro ženy.  Do rozmanitého sortimentu patří především mycí gely a vlhčené ubrousky. Prvotřídní výrobky, které respektují kyselé pH intimních partií a obsahují řadu přírodních látek, udělaly ze značky jednoho z lídrů na italském trhu. Přípravky Chilly vyrábí italská společnost Bolton Group.
 

Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě
Název a adresa výrobce
BOLTON CZECHIA, spol. s r. o., ŠTĚTKOVA 1638/18, PRAHA, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, PEG-40 hydrogenated castor oil, polysorbate 20, menthol, parfum, lactic acid, citronellyl methylcrotonate, 2-methyl 5-cyclohexylpentanol, phenoxyethanol, sodium benzoate

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032836