0
K pokladně

Old Spice sprchový gel White Water

400 ml
Běžná cena
129,90 Kč 324,75 Kč/l

Značka: Old Spice

Země původu:
Francie
Popis produktu

Často se říká, že voda je nejmocnějším prvkem na zemi. Přesto je to tvrzení nepravdivé. Jednak voda není prvek, a také nedosahuje síly uranu 235. 

I tak je podle vědců Old Spice vůně Old Spice Whitewater velmi svěží. Přinejmenším podle těch, kteří vědí, jak krásně vonět. 

Sáhněte tedy po sprchovém gelu Old Spice a dokažte, že jeho osvěžující vůně je chybějícím článkem řetězu mužnosti.

O značce 

Světoznámá značka Old Spice byla založena již v roce 1934. Ačkoliv byly její první výrobky určeny ženám, postupem času začala vyrábět i produkty pro muže a dnes už platí za jednu z nejoblíbenějších značek v oblasti pánské kosmetiky. V sortimentu značky Old Spice najdete nejen produkty pro péči o tělo, ale také pro úpravu vousů.

Adresa dodavatele
SOLVENT ČR s.r.o., Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5-25 °C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Sodium Xylenesulfonate, Citric Acid, Benzyl Benzoate, Disodium EDTA, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Magnesium Nitrate, CI 42090, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032814