0
K pokladně

Listerine Advanced White ústní voda

1 l
Běžná cena
259,90 Kč 259,90 Kč/l

Značka: Listerine

Země původu:
Itálie
Popis produktu

LISTERINE® ADVANCED WHITE MILD TASTE

Když dojde na jeho bělící akci buďte připraveni. Protože od zdravého bílého úsměvu Vás dělí už jen 1 týden!

Bylo prokázáno, že používání přípravku LISTERINE® ADVANCE WHITE MILD TASTE 2krát denně odstraňuje zabarvení zubů a brání jeho vzniku, takže za 1 týden mohou být Vaše zuby bělejší.

Proč používat ústní vodu LISTERINE®?

Vyplachování úst dvakrát denně není jen skvělým způsobem, jak si zachovat svěží dech. Je to klíč k tomu, aby celá vaše ústa byla čistá. Je pravda, že samotným čištěním zubním kartáčkem vyčistíte pouze 25 % úst. Síla ústní vody porazí bakterie ve vaší ústní dutině, na zubech i dásních. LISTERINE® má klinicky prokázaný antibakteriální účinek – obsahuje unikátní kombinaci 4 esenciálních olejů, zároveň však ústní flóra zůstává v rovnováze. 

Při použití dvakrát denně LISTERINE® odstraňuje bakterie, které v ústech zůstávají po čištění zubů. Bylo prokázáno, že LISTERINE® zlepšuje vaši ústní hygienu a účinkuje v místech, které jsou zubním kartáčkem obtížně dosažitelné. Zároveň také omezuje a předchází tvorbě zubního plaku, jedné z hlavních příčin problémů s dásněmi, a osvěží váš dech.


O značce 

Dr. Joseph Lawrence, tvůrce ústní vody Listerine, chtěl své dílo pojmenovat po vědci, který mu vydláždil cestu. Dr. Joseph Lister, anglický lékař a chirurg, byl prvním chirurgem, který provedl operaci v komoře sterilizované práškovým antiseptikem. Výsledek? Přežilo více pacientů než kdy dříve. Lawrence se tím inspiroval a vyvinul svůj vlastní jedinečný přípravek, který dokonale likvidoval mikroorganismy vyskytující se v tkáních ústní dutiny.

Skladovací podmínky
0-40C
Název a adresa výrobce
Johnson & Johnson, s.r.o., WALTEROVO NÁMĚSTÍ 329/1, PRAHA 5, 158 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua Sorbitol Propylene glycol Tetrapotassium pyrophosphate Pentasodium triphosphate Citric acid Poloxamer 407 Aroma Sodium methyl cocoyl taurate Caprylyl glycol Eucalyptol Thymol Sodium saccharin Menthol Sodium fluoride Sucralose Obsahuje fluorid sodný (220 ppm F)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032665