0
K pokladně

Elmex Enamel Protection Professional zubní pasta

75 ml
Běžná cena
134,90 Kč 1 798,67 Kč/l

Značka: Elmex

Země původu:
Německo
Popis produktu

Popis Elmex Enamel Protection Professional zub.pas.75ml Elmex Dental Enamel Protection Professional zubní pasta je zubní pasta pro vysoce účinnou ochranu před ztrátou zubní skloviny.

Co je to ztráta zubní skloviny a jaký může mít dopad na zuby?
Zubní sklovina je vnější ochranná vrstva zubů. Přestože je to nejtvrdší látka v našem těle, je vystavena každodennímu náporu: jako např. útokům kyselin z některého ovoce, zeleniny a džusů a obrušování. To může změkčit sklovinu a oslabit zuby - sklovina se může ztenčit, zpórovatět a ztratit svou sílu. Zubní lékaři tento proces nazývají zubní eroze.

O značce 

Elmex je značka zubních past, které byly vyvinuty speciálně pro ochranu citlivých zubů, dásní a obnažených zubních krčků. Obsahují vysoce účinný aminfluorid, který tvoří ochrannou vrstvu a může tak odrazit bolestivé podněty. Tento účinek je podporován speciálním brusným materiálem. Aminfluorid chrání i před zubním kazem. Pasty Elmex se vyznačují jemnou abrazivní schopnosti, aby nedošlo k obrušování měkkého zubního krčku.


 

Skladovací podmínky
Skladovat v teplotě 5-25 stupňů
Název a adresa výrobce
COLGATE - PALMOLIVE Česká republika, ROHANSKÉ NÁBŘEŽÍ 678/23, PRAHA 8 - KARLÍN, 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua Hydrated silica Glycerin Sorbitol Hydroxyethylcellulose Aroma Cocamidopropyl betaine Olaflur Sodium gluconate Stannous chloride Alumina Chitosan Sodium saccharin Sodium fluoride Potassium hydroxide Hydrochloric acid CI 77891 Obsahuje: aminfluorid a fluorid sodný (1400 ppm F⁻)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032653