0
K pokladně

Colgate Max Fresh Cooling Crystals zubní pasta

75 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
79,90 Kč 1 065,33 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Novinka Colgate Max Fresh s kapičkami ústní vody!

Gelová zubní pasta obsahující mentolové mini - plátky. Ty se při čištění rozpouští a uvolňují lavinu svěžesti ve vašich ústech.

Pomáhá ničit bakterie, které způsobují nepříjemný zápach z úst. Kapičky ústní vody během čištění zubů praskají a přinášejí okamžitý přísun svěžesti. Získáte pocit dobře vyčištěných zubů, svěžích úst a budete připraveni na všechno, co Vás během dne čeká.

Pokyny k použití:

Důkladně čistěte alespoň dvakrát denně po dobou 2 minut nebo podle doporučení zubního lékaře. Pro dospělé a děti od 7 let. 

O VÝROBCI

Colgate-Palmolive je původně americká firma, která si po světě získala miliony zákazníků. Prestiž si vydobyla svými kvalitními výrobky pro ústní a osobní hygienu. Schopnost inovovat a vytvářet nové technologie pro ochranu chrupu a ústní drtiny drží její produkty na předních příčkách oblíbenosti i v České republice. Kromě neustálých inovací věnuje firma pozornost také tématu udržitelného rozvoje a reflektování klimatických změn s ohledem na budoucí generace.

Skladovací podmínky
Skladovat v suchu při teplotě 5-25 stupňů.
Název a adresa výrobce
COLGATE - PALMOLIVE Česká republika, ROHANSKÉ NÁBŘEŽÍ 678/23, PRAHA 8 - KARLÍN, 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sorbitol, Aqua, Hydrated silica, Sodium lauryl sulfate, Aroma, PEG-12, Cellulose gum, Cocamidopropyl betaine, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Hydroxypropyl methylcellulose, Menthol, Glycerin, Limonene, CI 42090, CI 77891, Obsahuje: fluorid sodný (1450 ppmF¯).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032645