0
K pokladně

Colgate Max White zubní pasta

75 ml
Akční cena 49,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
74,90 Kč 998,67 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Colgate Max White White Crystals zubní pasta je obohacena o drobné plátky s bělící silou, které se v průběhu čištění rozpouštějí a pomáhají navrátit zubům jejich přirozenou bělost. Osvěžující složení s fluoridem navíc zabraňuje tvorbě zubního kazu.

O značce 

Být ambasadorem optimismu znamená, že je naším závazkem přispívat ke zdravější planetě a každý den přinášet všem lidem zdravý úsměv.

Každý má právo na zářivý a bezproblémový úsměv. A proto jsme odhodláni zvyšovat po celém světě normy ústní hygieny. Ať už se jedná o budování zdravých návyků u dětí nebo získávání nových poznatků od odborníků, naším úkolem je zlepšovat zdraví ústní dutiny.

Po celém světě zavádíme průkopnické iniciativy, které dávají lidem přístup ke zdravotnickým informacím o ústní hygieně a prostředky, aby si mohli dopřát co nejzdravější úsměv.

Skladovací podmínky
Skladovat v teplotě 5-25 stupňů
Název a adresa výrobce
COLGATE - PALMOLIVE Česká republika, ROHANSKÉ NÁBŘEŽÍ 678/23, PRAHA 8 - KARLÍN, 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sorbitol Aqua Hydrated silica Glycerin PEG-12 Sodium lauryl sulfate Aroma Xanthan gum Tetrasodium pyrophosphate Cocamidopropyl betaine Sodium fluoride Sodium saccharin Hydroxypropyl methylcellulose CI 74160 CI 74260 CI 77891 Obsahuje: fluorid sodný (1450 ppmF¯)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032644