0
K pokladně

Metro Chef Oregáno čerstvé, kelímek

220 g
Běžná cena
54,90 Kč 249,55 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

V italské kuchyni nepostradatelná přísada, spojená s pečením pizzy, těstovinami a bylinkovými pesty. Oregáno, neboli česky dobromysl, je velmi aromatická bylinka, která se dá použít skvěle jak sušená, tak čerstvá. Dá se použít také pro zvýraznění chuti některých mas, především kuřecího a telecího.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 8 - 12°C.
Název a adresa výrobce
Bylinky S.R.O., Suchohrdly U Miroslavi 208, Miroslav, 671 72

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1031858