0
K pokladně

Metro Chef Petržel kadeřavá čerstvá, kelímek

220 g
Akční cena 34,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
44,90 Kč 204,09 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Petržel je bylinka v české kuchyni dobře známá jako dochucovadlo polévek, brambor, či různých omáček. Jako většina bylinek se zpracovává pouze syrová,
tepelným zpracováním ztrácí na své chuti a vůni. Má velké zastoupení také v lékařském světě, její pomocí se léčí močové záněty a podporuje trávení.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 2 až 5°C.
Název a adresa výrobce
Bylinky S.R.O., Suchohrdly U Miroslavi 208, Miroslav, 671 72

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1031856