0
K pokladně

Metro Chef Krůtí stehno horní bez kosti a kůže

cca 1.25 kg
Běžná cena
281,13 Kč 224,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vykostěné horní stehno, připravené k okamžitému použití. Ideální volba, pokud máte chuť třeba na šťavnatou krůtí roládu, ale chcete si ušetřit čas a práci s vykosťováním. Stehenní plátky jsou přirozeně šťavnaté, proto se hodí i k na pečení v troubě či na grilu nebo na vydatný guláš.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -2 až 4 stupně Celsia.
Název a adresa výrobce
Zelenka S.R.O., Topolová 910, Židlochovice, 667 01

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1031817