0
K pokladně

Metro Chef Flank steak

cca 1.5 kg
Běžná cena
734,85 Kč 489,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Irsko
Popis produktu

Flank neboli pupek je dlouhý a plochý libový plátek masa ze spodních břišních svalů. Výborně se hodí ke grilování, využít jej lze i k mnoha dalším úpravám. Obvykle se připravuje vcelku a poté se krájí na tenké plátky kolmo na svalová vlákna. S oblibou se připravuje na grilu – optimální stupeň propečení je medium a před podáváním je třeba nechat maso alespoň 10 minut odpočinout na teplém místě (např. na kraji grilu). Kromě steakové úpravy lze pupek využít také k pečení nebo dušení. 

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-4 °C.
Název a adresa výrobce
Rotterdam Trading Office B.V., SCHIEWEG 104, DELFT, 2627 AR

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1030036