0
K pokladně

Metro Chef Hovězí zadní váleček

cca 2 kg
Běžná cena
799,80 Kč 399,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Irsko
Popis produktu

Váleček najdeme u spodního šálu hovězí kýty. Jde o kulatý, hladký kus libového masa, který uvítá každý, kdo si hlídá štíhlou linii - obsahuje totiž minimum tuku. Pochází ze zvířete z českého biochovu, které vyrostlo v souladu se zásadami ekologického zemědělství. Proto se mu dostalo důkladné péče a vyvážené stravy, což se projevilo na kvalitě masa. To navíc po porážce zrálo minimálně 14 dní, zavěšené v chladících boxech. Díky tomu se povolila svalovina a masíčko je měkké a křehké. 

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-4 °C.
Název a adresa výrobce
Rotterdam Trading Office B.V., SCHIEWEG 104, DELFT, 2627 AR

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1030034