0
K pokladně

Vergnano Granaroma zrnková káva

1 kg
Běžná cena
529,90 Kč 529,90 Kč/kg

Značka: Vergnano

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Granaroma Blend je káva Arabica a Robusta s intenzivním aroma, která se získává z vybraných středoamerických odrůd. Tato zrnková káva, kterou lze připravit v kávovaru nebo moka kávovaru, vzniká pomalým pražením, které jí dodává výraznou chuť.  

Její chuť je vhodná pro milovníky krémovité, silné a dobře sladěné kávy intenzivní chuti s kořeněnými tóny. Vhodná i pro přípravu s mlékem.

Úroveň pražení

MEDIUM

Chuťový profil

KAKAO, SUŠENÉ OVOCE

Intenzita

5/5

Dostupné balení

1 kg

O značce

Casa del Caffé Vergnano S.p.A. - Vášeň pro kávu již od roku 1882 Starobylou piemontskou pražírnu kávy Caffè Vergnano již po 4 generace vede rodina Vergnano, která se soustředí na budoucnost, přičemž se zaměřuje především na kreativitu, inovaci a kvalitu. Na rozdíl od většiny velkých moderních pražíren, které pracují na bázi průmyslové metody označované jako „turbo“, to znamená pěti až šestiminutové cykly při vysoké teplotě, používá Caffè Vergnano metodu “pomalého pražení“ s cykly, které trvají od 18 do 22 minut. Při každém novém cyklu se pražení každé dávky osobně kontroluje, aby se zajistilo, že produkt bude mít dokonalou kvalitu, která se v průběhu času nezmění.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu
Název a adresa výrobce
Casa del Caffè Vergnano S.p.A., Via Asti, 38, 10026 Santena TO, Itálie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
60% Arabika, 40% Robusta

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029792