0
K pokladně

Delmart Olivy Kalamata s česnekem a bazalkou

150 g
Běžná cena
79,90 Kč 532,67 Kč/kg

Značka: Delmart

Země původu:
Řecko
Popis produktu

Výborné řecké olivy s česnekem a bazalkou.

Zajímavost

Olivy jsou tradiční součástí chutné a pestré kuchyně obyvatel jižních přímořských států. Jsou s láskou pěstovány. Pro Řeky například představují míru majetku - jednotlivé olivovníky jsou registrovány jako u nás nemovitosti. Olivy po zpracování (syrové ze stromu se jíst nedají) jsou konzumovány v teplé i studené kuchyni.

O dodavateli

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu.

"V DELMART věříme, že se dobré jídlo neobejde bez kvalitních a čerstvých surovin, a proto při výběru každého výrobku pečlivě dbáme na jeho složení, zpracování a původ. V supermarketech DELMART najdete každý den širokou nabídku všeho, co máte rádi. Vybíráme pro vás to nejlepší ze všech koutů světa. Důležitá je pro nás tradice a ověřené postupy při výrobě."

Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Dodavatel: DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice.

Skladovací podmínky
Skladujte a uchovávejte při teplotě od 0 °C do +4 °C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 30 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 30 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
olivy Kalamata 90%, česnek 6%, sůl, slunečnicový olej, ocet, bazalka 0,4%, extra panenský olivový olej, regulátor kyselosti: kyselina mléčná.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 942 kJ
Energetická hodnota 229 kcal
Tuky 24.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.1 g
Bílkoviny 1.4 g
Sůl 1.5 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029766