0
K pokladně

Pringles Bacon flavour

165 g
Běžná cena
94,90 Kč 575,15 Kč/kg

Značka: Pringles

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Křupavý pikantní snack s příchutí slaniny.

O značce

Říká se, že nikdy nespadnou dvě stejné sněhové vločky. Chipsy od značky Pringles nejsou žádné sněhové vločky a jedinečný výrobní proces zajistí, že všechny chipsy jsou naprosto identické. Chipsy jsou uchované v elegantní tubě, která je ochraňuje před nebezpečím zvané rozdrcení.

Tato slaná pochoutka má skalní fanoušky po celém světě a není divu. Díky pestré škále atraktivních přichutí si je oblíbíte i vy. Experimentujte s příchutěmi a roztančete své chuťové pohárky.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Uma Investments Sp. z o.o., ul. Wschodnia 3, 99-300 Kutno.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 285 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 285 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sušené brambory, Slunečnicový olej, Pšeničná mouka, Kukuřičná mouka, Rýžová mouka, Slaninová chuťová přísada (droždí v prášku, dextróza, látky zvýrazňující chuť a vůni {glutaman sodný, guanylan sodný, inosinan sodný}, sucharový prášek {pšenice}, jedlá sůl, cibulový prášek, aromata, barvivo {paprikový extrakt}, česnekový prášek, kyselina {kyselina citronová}, sladká sušená syrovátka {mléko}), Maltodextrin, Emulgátor (E471), Jedlá sůl, Barvivo (annatto norbixin).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2166 kJ
Energetická hodnota 519 kcal
Tuky 31 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.3 g
Sacharidy 51 g
Z toho cukry 2.8 g
Vláknina 3.6 g
Bílkoviny 4.8 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002923