0
K pokladně

Curaprox Zubní kartáčky 1560 Soft

3 ks
Běžná cena
339,90 Kč 113,30 Kč/ks

Značka: Curaprox

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Nejtvrdší z měkkých kartáčků řady CURAPROX pro ty, kteří jsou zvyklí na tvrdší kartáčky. S 1560 jemnými, rovně zastřiženými CUREN vlákny – s více než trojnásobkem vláken běžného zubního kartáčku – čistí efektivně a začne Vás svádět k jemnosti.

3ks v balení (blister).

Barevná kombinace Vám bude dodána dle skladové dostupnosti.

Návod k použití 

Při čištění je důležitý přiměřený tlak, pokud se kartáček brzy začne třepit, je to signál, že tlačíte příliš. Osmihranná rukojeť usnadňuje držení kartáčku při čištění pod správným (přibližně 45°) úhlem.

O výrobci

Curaprox jsou známé nástroje zubní hygieny od švýcarských vědců. Vyrábí je společnost Curaden AG, založená průkopnickými odborníky na preventivní dentální péči. Ti spolupracují s předními švýcarskými stomatology, dentálními hygienistkami a univerzitními odborníky, kteří přispívají nezměrným množstvím zkušeností a vědomostí.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Curaden AG, Amlehnastrasse 22, 6010 Kriens

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029486