0
K pokladně

Costa Coffee Signature Blend zrnková káva

500 g
Běžná cena
279,90 Kč 559,80 Kč/kg

Značka: Costa Coffee

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Jedinečná směs kávových zrnek Arabiky a Robusty má v kombinaci s mlékem výraznou chuť připomínající sušenky.

Lze z ní připravit také lahodnou černou kávu nebo espresso, u kterého plně vyniknou chuťové tóny pražení, karamelu a oříšků. Pomalu pražená káva s jemnou, oříškovou chutí a bohatým aroma. Jedná se o ideální směs pro každý den.

O ZNAČCE

Costa Coffee, sídlem ve Velké Británii, byla založena v roce 1971 bratry Sergiem a Brunem Costa jako dodavatel kávy pro kavárny a také jako řetězec kaváren. Od roku 1995 je společnost Costa Coffee dceřinou společností společnosti Whitbread a od této fúze se společnost rozrostla do celkem 1700 kaváren. i v zahraničí.

V roce 2010 byl hlavním managerem společnost John Derkach a COO byl Adrian Johnson. V roce 2018 řetězec koupila Coca-Cola a celý proces nákupu by měl být dokončen v první polovině roku 2019.

 

 

Skladovací podmínky
Skladování je v suchu při pokojové teplotě
Název a adresa výrobce
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o., Českobrodská 1329, 198 21 Praha 9 - Kyje
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zrnková káva Arabika, Robusta.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029419