0
K pokladně

Alpro Kokosový dezert malina

120 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
39,90 Kč 332,50 Kč/kg

Značka: Alpro

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby. 

Hledáš absolutně krémové kokosové potěšení? Alpro kokosový zakysaný výrobek s malinou je pro tebe tou správnou variantou. Krémová struktura, sladká chuť, ale plný chuti kokosu a malin! Zažij absolutní pocit tropické dovolené z pohodlí domova. Alpro bezlaktózový kokosový zakysaný výrobek si navíc díky praktickému kelímku můžeš vychutnat kdykoliv a kdekoliv i na cestách. Ideální k snídani, jako dopolední snack i jako půlnoční svačinka po které se nebudeš cítit provinile. Objev i další řady bílý a s ananasem!

Výhody Alpro kokosového zakysaného výrobku malina: 

▪Přirozeně bez laktózy

▪100% rostlinné

▪Vegetariánské

Naše kokosy pocházejí z jihovýchodní Asie, kde jsou kokosové palmy původním stromem a přirozenou součástí ekosystému. Takto jsou spokojení místní ptáci i včely. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná.

Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!

Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladničce (max. 7°C). Spotřebujte do 5 dnů po otevření.
Název a adresa výrobce
Danone a.s., V parku 2294/2, Praha 4 - Chodov, 148 02
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, kokosové mléko (27%) (kokosový krém, pitná voda), kokosová voda (27%), maliny (7,3%), cukr, modifikovaný škrob, regulátory kyselosti (kyselina citronová, citronany sodné), přírodní aroma, stabilizátor (pektiny), extrakt z mrkve, jogurtové kultury (S. thermophilus, L. bulgaricus).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 404 kJ
Energetická hodnota 97 kcal
Tuky 4.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.6 g
Sacharidy 11.9 g
Z toho cukry 6.7 g
Vláknina 1.4 g
Bílkoviny 0.6 g
Sůl 0.08 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1029053