0
K pokladně

Metro Chef Rozinky sušené "Jumbo" tmavé

500 g
Běžná cena
84,90 Kč 169,80 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Chile
Popis produktu

Velké balení sladké pochoutky, která v sobě skrývá moc slunce.


Zajímavost o produktu: 
Rozinky se doporučují kardiakům v době, kdy není dostupná jiná pro ně velmi prospěšná potravina – čerstvé hrozny vinné révy.


Tip:
Seženete-li zvěřinu, zkuste ji připravit s tradiční černou omáčkou, do které kromě rozinek budete potřebovat i sušené švestky, povidla a perník.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1252 kJ
Energetická hodnota 299 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 80 g
Z toho cukry 59 g
Bílkoviny 3.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028895