0
K pokladně

Tatratea Liqueur 72%

700 ml
Běžná cena
759,90 Kč 1 085,57 Kč/l

Značka: Tatratea

Země původu:
Slovenská republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Tatratea likér 72%

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Tatratea 72 % je pro vysoký obsah alkoholu je považován za pravou slovenskou zbojnickou frndžalicu. Je obohacen o extrakty z chinovníku a obsahuje méně cukru, což mu dává titul nejsilnějšího člena rodiny Tatratea. Má silně koncentrované aroma černého čaje a horských rostlin, zanechává dlouhou chuť ovoce.

O značce

TATRANSKÝ ČAJ je legendou tatranských horských chat, kde se jeho tradice udržela až do současnosti. Nová kapitola jeho příběhu se začala psát v roce 2003, kdy společnost KARLOFF začala vyrábět TATRATEA. A tak mohl čaj vyrazit z Tater do světa.

O výrobci

Rodinná firma KARLOFF se zabývá prodejem prémiových produktů v alkoholovém odvětví již od roku 2002. Veškeré jejich produkty se vyrábí výlučně z přírodních surovin od vybraných domácích a zahraničních dodavatelů. Produkty společnosti získaly mnoho významných ocenění za chuť i design. Mezi nejvýznamnější patří RED DOT DESIGN AWARD, SUPERRIOR TASTE AWARD, PENTA AWARD, INTERNATIONAL SPIRIT CHALLENGE.

 

Adresa dodavatele
Global Wines & Spirits s.r.o. Václavské náměstí 53, 110 00 Praha 1
Skladovací podmínky
Suché, čisté sklady při teplotě max.cca 25 st.C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

voda, líh, cukr, bylinné a čajové extrakty 5,5%, destiláty (švestkový, vinný), směs ovocných extraktů, aromata, barvivo: karamel

Obsah alkoholu
72,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028653