0
K pokladně

Tatratea Liquer 62%

700 ml
Běžná cena
699,90 Kč 999,86 Kč/l

Značka: Tatratea

Země původu:
Slovenská republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Tatratea likér 62%

Tatratea 62 % (Forest Fruit Tea liqueur) je vyroben z čaje a extraktu z lahodných lesních plodů – borůvek, ostružin a lesních jahod, které dodávají nápoji jedinečný nádech a chuť. Tyto tóny jsou doplněné o aroma sladkých květů, levandule, malinových a ostružinových listů. V dlouhém závěru objevíte doteky bobulového ovoce a černého čaje.

O značce

TATRANSKÝ ČAJ je legendou tatranských horských chat, kde se jeho tradice udržela až do současnosti. Nová kapitola jeho příběhu se začala psát v roce 2003, kdy společnost KARLOFF začala vyrábět TATRATEA. A tak mohl čaj vyrazit z Tater do světa.

O výrobci

Rodinná firma KARLOFF se zabývá prodejem prémiových produktů v alkoholovém odvětví již od roku 2002. Veškeré jejich produkty se vyrábí výlučně z přírodních surovin od vybraných domácích a zahraničních dodavatelů. Produkty společnosti získaly mnoho významných ocenění za chuť i design. Mezi nejvýznamnější patří RED DOT DESIGN AWARD, SUPERRIOR TASTE AWARD, PENTA AWARD, INTERNATIONAL SPIRIT CHALLENGE.

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504, Česká republika
Skladovací podmínky
Suché, čisté sklady při teplotě max.cca 25 st.C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

voda, líh, cukr, bylinné a čajové extrakty 5,5%, destiláty (švestkový, vinný), směs ovocných extraktů, aromata, barvivo: karamel

Obsah alkoholu
62,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1028648