0
K pokladně

Tatratea likér 52%

700 ml
Běžná cena
649,90 Kč 928,43 Kč/l

Značka: Tatratea

Země původu:
Slovenská republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Tatratea 52 je vlajkovou lodí celé řady.

Jedná se o čajovo-bylinný likér, vyrobený na přírodní bázi. Je tvořený vyváženým poměrem nejjemnějšího lihu, přírodního extraktu z vysokohorských bylin, prvotřídního černého čaje, ovocných výtažků a pramenité tatranské vody.

sladkou chuť kandovaného cukru a čaje, podpořené aroma čerstvých malin, assamského čaje a lesních rostlin.

Zajímavost 

Víte, že jednotlivé druhy Tatratea se liší nejen množstvím alkoholu od 17 % do 72 %, ale i barvou lahví a příchutěmi? Podle barvy poznáte jakou má nápoj příchuť i procento alkoholu.

Doporučení

Zalijte 0,5 dl Tatranského čaje zhruba 1,5 dl horké vody. V této podobě Tatranský čaj opravdu zahřeje a získáte lahodný nápoj.


O výrobci

Rodinná likérka Karloff vznikla na Slovensku v městě Kežmarok pod Vysokými Tatrami. Od roku 2002 vyrábí podnik destiláty a likéry podle tradičních receptů ze slovenských velehor.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Global Wines & Spirits s.r.o. Václavské náměstí 53, 110 00 Praha 1
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, líh, cukr, bylinné a čajové extrakty 5,5%, destiláty (švestkový, vinný), směs ovocných extraktů, aromata, barvivo: karamel.

Obsah alkoholu
52,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028646