0
K pokladně

Manner Original Neapolitaner Křupavé oplatky s krémovou oříškovou náplní

400 g
Běžná cena
89,90 Kč 224,75 Kč/kg

Značka: Manner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Specialita z Vídně.

Křupavé oplatky s krémovou oříškovou náplní (82%)

O značce 

Vídeňská společnost Josef Manner & Comp byla založena v roce 1890. Za dobu své existence se etablovala jako specialista na výrobu vaflí, dražé a pěnových cukrovinek. Na rakouském trhu zaujímá číslo jedna a na celkovém trhu s cukrovinkami je na třetím místě. Centrála se nachází ve Vídni, další výroba je v Pergu a ve Wolkersdorfu. Výroba probíhá výhradně v Rakousku. K Manner rodině patří vedle slavných Manner Neapolitaner s lískooříškovým krémem i značky Casali s populární oblíbenými Rum-Kokos kuličkami, banánky v čokoládě Casali a Napoli s klasickým Dragee Keksi, stejně jako populární Mozartovy koule od Victora Schmidta. Manner výrobky se prodávají přibližně v padesáti  zemích po celém světě. Prodejní kanceláře jsou v Německu, České republice a ve Slovinsku. Žádná jiná rakouská společnost nespojuje vídeňskou tradici s moderním image, tak jako Manner.

Společnost Manner vyrábí produkty z těch nejlepších surovin a nešetří na obsahu kvalitních ingrediencí. Produkty neobsahují žádná barviva ani konzervační látky. Veškerá čokoláda se vyrábí u firmy Manner, zde probíhá i speciální pražení kakaových bobů.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v temnu a suchu.
Název a adresa výrobce
JOSEF MANNER & COMP. AG1171 Vídeň, Rakousko
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 322 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 322 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, rostlinné tuky (kokosový, palmový), LÍSKOVÉ OŘECHY(12% v krému), nízkotučný kakaový prášek, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, sůl, emulgátor: SOJOVÝ LECITIN, přírodní aroma. Může obsahovat stopy JINÝCH SUCHÝCH SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ a MLÉČNÉ součásti. Uchovávat při pokojové teplotě a v suchu. Minimální trvanlivost do: viz obal.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2.038 kJ
Energetická hodnota 485 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 65 g
Z toho cukry 46 g
Bílkoviny 5.6 g
Sůl 0.15 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002807