0
K pokladně

Rabbit Králík bez hlavy

1.25 kg
Běžná cena
279,90 Kč 223,92 Kč/kg

Značka: Rabbit

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Králík celý bez hlavy.

Tipy na přípravu

Králičí maso je jemné, ale nevýrazné chuti, proto je dobré s těmito vlastnostmi při kuchyňské úpravě počítat a volit chuťově výraznější přísady a koření. Jinak králičí maso připravujeme podobně jako maso jehněčí a kůzlečí nebo jako maso zajíce a divokého králíka.

Na smažení je vhodné maso z mladého králíka, na pečení můžeme použít králíka celého i staršího. V úpravě minutek, jako jsou přírodní řízky, medailonky apod. se uplatňuje jen maso z mladého králíka, a to ze zadní půlky. 


O značce 

Skupina RABBIT se sídlem v Trhovém Štěpánově pracuje v systému výrobní vertikály zajišťující kompletní kvalitativní a hygienickou kontrolu všech činností a následných produktů, od rozboru půd přes kontrolu osiv, rostlinnou a živočišnou produkci až ke kontrole potravinářských provozů a vyráběných potravin. Za tím vším je velmi zkušený manažerský tým a také více než 1700 zaměstnanců v zemědělské a potravinářské výrobě, tak i v maloobchodním prodeji. Roční výkony skupiny RABBIT činí 7,5 až 8 miliard. Kč.

Skladovací podmínky
Skladovat při teplotě -18°C až -20°C
Název a adresa výrobce
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Trhový Štěpánov 302 257 63 Trhový Štěpánov
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

králík celý bez hlavy, bez jater, dokalibrovánou kousky masa

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028442