0
K pokladně

Metro Chef Zázvor plátky

150 g
Běžná cena
39,90 Kč 266,00 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Thajsko
Popis produktu

Zázvor je výborný pomocník při různých obtížích. Posiluje imunitu, ulevuje od svalových bolestí a pomáhá utišit žaludeční nevolnosti. Doporučuje se při delším cestování v dopravních prostředcích.


Zajímavost o produktu: 
Zázvor pochází z Asie, kde je součástí mnoha místních receptů. Po staletí je také využíván jako afrodisiakum.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu do +25°C a chraňte před přímým slunečním zářením
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

zázvor, cukr, konzervant E220 MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich,Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Skořápkové plody a výrobky z nich

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1548.5 kJ
Energetická hodnota 370 kcal
Sacharidy 88 g
Z toho cukry 77 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027679