0
K pokladně

Metro Chef Rozinky sušené obří zlaté

250 g
Akční cena 69,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
94,90 Kč 379,60 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Chile
Popis produktu

Bez rozinek si nelze představit mazanec, vánočku nebo poctivý jablečný štrúdl. Jsou ovšem tak zdraví prospěšné, že se vyplatí mlsat je samotné.


Zajímavost o produktu: 
Rozinky jsou sušené plody vinné révy. Navzdory vysokému obsahu cukru jsou považovány za dietní, protože neobsahují žádný tuk.


Tip:
Přidejte je do těsta na bábovku.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1264 kJ
Energetická hodnota 302 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 80 g
Z toho cukry 59 g
Bílkoviny 3.4 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027651