0
K pokladně

Mrkváč Dort mražený (krájený 6 porcí)

885 g
Běžná cena
419,90 Kč 474,46 Kč/kg

Značka: Mrkváč

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Na světě je spousta mrkve, ale lásky a dobrých věcí někdy velmi málo. Proto je Mrkváč pro všechny. Tajemství receptu je jednoduché. Je v něm víc lásky než mrkve, a proto tak skvěle chutná.

Skutečný příběh Mrkváče charakterizují hlavně dvě slova - láska a mrkev:

Zamilovaná Terezka chtěla Martinovi dát k narozeninám něco opravdového a jedinečného, a tak se rozhodla upéct mu Mrkváč. Terezce, která do té doby troubu uměla sotva zapnout, se první pokus nepovedl úplně podle představ, ale s neutuchající láskou to zkoušela znovu a znovu. Až čtrnáctý dort v pořadí dovedla k naprosté dokonalosti. Mrkváč se stal nejoblíbenějším dortem všech rodinných oslav a každý, kdo ochutná, se rozzáří a chce další kousek. Jestli je to kvůli chuti nebo kouzlu lásky necháme na posouzení každého z Vás. Mražená forma dortu na mrkvovém korpusu, promazaná šlehaným termizovaným sýrem a zdobená modelovanou dekorací z mléčné hmoty v podobě mrkviček. 

O Lahůdkách Cajthaml

Lahůdky Cajthaml s.r.o. zaujímá významné místo mezi výrobci lahůdek a cukrářských výrobků v České republice. V současné době společnost Lahůdky Cajthaml vyrábí široký sortiment lahůdek teplé i studené kuchyně, cukrářských a pekařských výrobků. Výroba je prováděna pomocí moderní techniky splňující nejpřísnější požadavky na hygienu. Při výrobě dbáme na čerstvost a kvalitu vstupních surovin a polotovarů, dokonalé očištění, šetrné zpracování a jejich nepřetržité chlazení. Díky tomuto jsme držitelé certifikátů HACCP a IFS.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě -18°C.
Název a adresa výrobce
Lahůdky Cajthaml s.r.o., K Třebonicům 104, 155 00 Praha 5
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 228 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 225 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Přírodní SÝR Philadelphia 36% (MLÉKO, plnotučné, MLÉČNÉ bílkoviny, SMETANA, jedla sůl, stabilizátory karubin, kargenan, kyselina citronová, mlékařské kultury), třtinový cukr, PSENICNA mouka, cukr moučka, mrkev 8%, pasterovaná VEJCE, 100% řepkový olej, VLAŠSKÉ OŘECHY 3%, MÁSLO, citrony, javorový sirup, jedla soda, kypřící prášek (kypřič látky difosforečnany, uhličitany sodné, PŠENIČNÁ mouka), skořice, jedla sůl. ozdoba ve tvaru mrkve - složení: cukr moučka, fondán (cukr, glukozový sirup, voda), MLÉKO plnotučné sušené, škrobový sirup, voda, rostlinné oleje (palmový, kokosový), plně ztužené v různém poměru, vanilinový cukr (cukr, ethylvanilin), mandlové aroma (voda, rozpouštědla glycerol, propylenglykol, aroma, konzervant sorban draselný), barva (nosič síran hlinitý, regulator kyselosti síran sodný, barviva E110, E102, E122, E124: mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, barvivo E133). Výrobek může obsahovat stopy arašídů, sóji, jiných skořápkových plodů a sezamu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1525 kJ
Energetická hodnota 365 kcal
Tuky 20 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.7 g
Sacharidy 40 g
Z toho cukry 31 g
Bílkoviny 6.2 g
Sůl 0.68 g

Alergeny

Lepek Ano
Arašídy Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano
Sezam Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002701