0
K pokladně

Babiččina Volba Mouka špaldová hladká

1 kg
Běžná cena
57,90 Kč 57,90 Kč/kg

Značka: Babiččina Volba

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

I když můžete na trhu najít také jiné mouky, které mají ve svém názvu špaldová, ne vždy se obsah špaldy, ze které jsou vyrobené, rovná tomu v moukách od Babiččiny volby. Zatímco některé mouky mají v sobě jen její podíl (nebo jsou vyrobené z hybridních odrůd nebo dokonce obsahují sto procent běžné pšenice), s moukou Babiččina volba si kupujete skutečnou špaldovou mouku, vyrobenou z prastarých odrůd špaldy. Pro naše špaldové mouky používáme odrůdy Attergauer, Ebners RotkornSchwabenkornOstroZollernspelz a Lohengrin.

Mouku můžete použít místo běžné pšeničné mouky v mnoha receptech na pečení vašich oblíbených moučníků. Hodí se také pro každodenní pečení domácího sladkého i slaného pečiva (bábovky a perníky, kynuté buchty, koláče, sušenky a cukroví, palačinky, chléb, rohlíky, housky). Vhodná je i pro přípravu kynutých těst. Pečivo díky ní získá jemně oříškovou chuť a aroma. Výrobky budou trochu tmavší a méně nadýchané než z pšeničné hladké mouky.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a při relativní vlhkosti vzduchu do 75%
Název a adresa výrobce
GoodMills Česko s.r.o., ČESKOMORAVSKÁ 2420/15, PRAHA 9, 190 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšenice špalda MŮŽE OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1474 kJ
Energetická hodnota 348 kcal
Tuky 1.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 67 g
Z toho cukry 0.9 g
Bílkoviny 15 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027442