0
K pokladně

Avokádo Chilli s mořskou solí

60 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
57,90 Kč 965,00 Kč/kg

Značka: Avokádo

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Chilli s mořskou solí je unikátní kombinací cenných koření v nové kompozici. Dobře známá chuť soli, nenahraditelné ingredience v kuchyni, byla obohacena o výjimečnou chuť koření. Díky dobře definovaným poměrům chilli a mořské soli se jedná o směs, která má mimořádné vlastnosti obou složek- čerstvé mořské soli a nejznámější z pikantních papriček, chilli papriček.

Mlecí mechanismus mlýnku má 3 nastavitelné stupně mletí, díky čemuž si může spotřebitel vybrat hrubost mletí dle svých potřeb.

O výrobci 

Společnost Pěkný-Unimex je součástí nadnárodní skupiny Prymat Group, která se řadí mezi přední výrobce koření ve střední a východní Evropě. Prymat Group se dynamicky stále rozvíjí díky velkým investicím do strojů, nových technologií a infrastruktury, stejně jako efektivním řízením díky systémům SAP a normám IFS a HACCP.

Velmi rychlý dynamický rozvoj zařadil společnost Pěkný-Unimex mezi přední významné představitele kořenářských producentů na českém trhu.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte uzavřené, na suchém a temném místě.
Název a adresa výrobce
Pěkný-Unimex s.r.o., Rubešova 72/9, Vinohrady , 120 00 Praha 2
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Chili drcené (50 %), jedlá sůl mořská (50 %).

MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich, Obiloviny obsahující lepek, Vejce a výrobky z nich, Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Celer a výrobky z něj, Hořčice a výrobky z ní.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 689 kJ
Energetická hodnota 165 kcal
Tuky 8.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.6 g
Sacharidy 16 g
Z toho cukry 15 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 49 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027034