0
K pokladně

Fentimans Ginger Beer

275 ml
Běžná cena
67,90 Kč 246,91 Kč/l

Značka: Fentimans

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Jedinečné pivo značky Fentimans, vyrobená s nejjemnějším zázvorem a přírodními bylinami pro plně aromatický a chutný mix. Značka Fentimans nepoužívá žádnou chemii, vaří botanicky. Pomelou kořeny zázvoru, vloží měděné parní kádě a nechají zvolna vařit, což uvolní aroma. Pak přidají byliny, přírodní vůně, cukr a vodu. Nápoj uloží do dřevěných kádí, kde fermentuje 7 dní.


O výrobci:
Firma Fentimans vyrábí přírodní bylinné nápoje již více než 100 let. Naše domácí nápoje vaříme po dobu sedmi dnů s využitím časem prověřeného procesu botanického vaření. Výsledkem je vynikající nápoj, který chutná prostě delikátně.

Skladovací podmínky
v suchu a chladu
Název a adresa výrobce
EM - trading s.r.o., PŘEŠTICKÁ 1094, PRAHA 10 - HOSTIVAŘ, 102 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sycená voda, ferment.extrakt z kořene zázvoru (voda, glukózový sirup, kořen zázvoru, hrušková šťáva z koncentrátu, droždí), cukr,přírodní aroma (zázvor, citron, paprika) kyselina vinná, kyselina citronová, bylinné extrakty (jalovec,rozrazil,řebříček).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1026314