0
K pokladně

Fever-Tree Tonic Mediterranean 4x200ml

800 ml
Akční cena 129,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
178,90 Kč 223,63 Kč/l

Značka: Fever-Tree

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Spojením esenciálních olejů z květin, ovoce a bylin z Provence a Sicílie s chininem nejvyšší kvality z Konga vznikl vynikající, delikátní, květinový tonik. 

Doporučení

Skvěle doplňuje citrusové či bylinné giny, hodí se i k vodkám.

O značce

Značka Fever-Tree byla průkopníkem kategorie prémiových mixerů.

Vše začalo v roce 2003, kdy se potkali její budoucí spolumajitelé, Charles Rolls a Tim Warrilow. Velmi rychle se shodli, že tonik a širší kategorie prémiových nealkoholických mixerů potřebuje prémiovou nabídku, která by míchaným nápojům vrátila patřičnou kvalitu. A rozhodli se takový produkt vyrobit. Jejich zcela odlišný pohled na věc, který se zakládá především na kvalitních surovinách, znamenal, že i cesta k finálnímu produktu se ubírala úplně jiným směrem. Aby našli ty nejkvalitnější ingredience, Charles a Tim se nejdřív ponořili do historických knih a následně na patnáctiměsíční cestu po odlehlých částech světa. V roce 2005 uvedli na trh svůj první produkt, Premium Indian Tonic Water. Od té doby představili řadu dalších, všechny z nich se ale drží původních hodnot - mimořádná kvalita a 100 % přírodní složení, žádná přidaná umělá barviva, sladidla či konzervanty.

O výrobci

V roce 2004 zakladatelé Fever-Tree, Charles Rolls a Tim Warrillow, usoudili, že kvalitní tonik pro přípravu míchaných drinků na trhu chybí. Po měsících pátrání objevili Charles a Tim v Demokratické republice Kongo ve střední Africe bohaté chininové plantáže. Zdejší stromy chininovníky produkují údajně ten nejčistší chinin na světě. V roce 2005 spatřili světlo světa první láhve toniků Fever-Tree, jehož základem je kromě prvotřídního chininu také směs přírodního třtinového cukru a měkké pramenité vody. Dokonale vyvážená chuť Fever-Tree odstartovala v následujících letech doslova boom míchaných nápojů s tonikem po celém světě.


 

 

Upozornění: Nevhodné pro děti a těhotné ženy (obsahuje chinin).

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5-25°C.
Název a adresa výrobce
Fever-Tree, 37 W. 26th St., The Penthouse, New York, NY 10010
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, třtinový cukr, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, přírodní aromata, aroma: chinin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 151 kJ
Energetická hodnota 36 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 9 g
Z toho cukry 7.4 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1026199